Mūsdienu automašīnas ir aprīkotas ar drošības un vadītāja palīdzības sistēmām, piemēram, joslu uzturēšanas kameru (LDW, LCA), ceļa zīmju atpazīšanas kameru, nakts redzamības kameru (NightVision), intervāla drošības kameru (City Safety), aktīvo kruīzu, adaptīvo kruīza kontroli, ConnectingDrive , EyeSight, lietus un gaismas sensori utt. Pēc vējstikla nomaiņas ir jāveic kalibrēšana, lai kameras pareizi un precīzi veiktu savas funkcijas.

Mūsu servisa centrā  ir nepieciešamās ierīces kameru un sensoru kalibrēšanai uz dažādu stiklu un modeļu automašīnu stikliem no 2000. gada līdz 2020. gadam auto modeļiem. Pēc vējstikla nomaiņas mēs kalibrēsim kameras un sensorus, lai atjaunotu parametrus tādus, kādi tie bija pirms stikla nomaiņas. Tādējādi mēs nodrošināsim kameras pareizu darbību un ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) sistēmas funkcionalitāti.

 

 

ADAS KALIBRĒŠANAS VEIDI

Statiskā kalibrēšana.

Kalibrēšanas procedūra tiek veikta servisa centra telpās pēc vējstikla nomaiņas, izmantojot ADAS diagnostikas aprīkojumu un dažadas auto markas kalibrēšanas stendu un paneļus (mērķus).

Cena: Statiskā kalibrēšana € 75,00 iesk. datora diagnostiku un kļūdu kodu dzēšanu.

Dinamiskā kalibrēšana.

Kalibrēšanas procedūra tiek veikta , kamēr transportlīdzeklis pārvietojas ar tam pievienotu diagnostikas rīku ADAS. Procedūra sastāv no diviem posmiem: kalibrēšana servisa centra telpā (statiska) un pa koplietošanas ceļu ar augstas kvalitātes sadalošo joslu (dinamiskā).

Cena: Dinamiska kalibrēšana € 75,00. iesk. datoru diagnostiku un kļūdu kodu dzēšanu.