Autostiklu un lukturu pulēšana

SIA "AUTO-GLASS.LV" specializētajā autostiklu servisā tiek veikti sānu, aizmugures un priekšējo autostiklu pulēšanas darbi, kā arī lukturu pulēšanas darbi pēc Amerikā izstrādātās tehnoloģijas.

Autostikla pulēšana

Autostikla pulēšanas gaitā tiek atjaunotas tik svarīgas raksturīpašības, kā caurredzamība un pirmatnējs spīdums, kuras tiek pakāpeniski zaudētas automašīnas ekspluatācijas procesā. Tiek noņemts aplikums, stikla tīrītāju atstātās skrāpējumu pēdas un nelielas skrambas, kuras rodas smalkām putekļu daļiņām nokļūstot putekļu savācējos durvju blīvētājos. Slīpēšana tiek veikta ar vairākiem pastu un riņķu veidiem saskaņā ar abrazīvuma pakāpes samazināšanas principu, beidzamajā stadijā apstrāde tiek veikta ar rokām, lietojot neabrazīvās vielas. Stikla pulēšanas cena no 35eiro(par vienu šviku) līdz 100eiro(100% stikla platums).

Lukturu pulēšana

Ja Jums nav izdevies iziet tehnisko apskati Jūsu automašīnas lukturu matejuma dēļ. Tad tā ir droša zīme, ka pienācis laiks pulēt lukturus. Mūsdienās modernie lukturi galvenokārt tiek izgatavoti no plastmasas, jo šis materiāls ir drošāks un izturīgāks pret mehānisku iedarbību. Tomēr arī plastmasa ar laiku nodilst un paliek mateta. Apbružāti un ieskrambāti lukturi ne tikai bojā automašīnas ārējo izskatu, bet arī ievērojami samazina ceļa apgaismojuma efektivitāti. Pulēšana palīdzēs atgūt caurspīdīgumu Jūsu lukturiem. Lukturu pulēšana ir atbildīgs un darbietilpīgs process. Mūsu meistari atjaunos Jūsu lukturu kādreizējo spožumu un caurspīdīgumu. Luktura pulēšanas cena 15.00-20.00eur par gab.